První drezurní závody JS Javorník přinesly první úspěchy!

Naši závodníci 14.4. vyrazili na drezurní závody do Dolní Přímy. Byly to jejich první závody a hned se jim zadařilo. Domů si přivezli mnoho úspěchů:
V úloze DU-A získal Pavel Macek a Harley Van Het Lisperhof neuvěřitelných 69,9% a samozřejmě se umístili na 1. místě
Dále naše úžasná Barča Kavanová pilně trénovala a se svými poníky si tak dojela pro kvalifikaci na MČR. S Maxíkem se dvakrát umístila na šťastném 3. místě – v úloze DU-A se 67,3% a úloze DU-B se 66,9%. Klobouk dolů! A ještě k tomu se zvládla celou dobu usmívat, jak je vidět z fotek  A navíc se svým druhým poníkem, Jankem, se v drezuře DU-B se 66,4% umístila na 4. místě, což jasně ukazuje na její odhodlání a stále se rozrůstající jezdecké dovednosti, takže je jedno, na kterém koni zrovna sedí
Stejně tak na sobě zapracovala Anička Peřinová s Tintínem a předvedli krásný výkon v drezuře L0, kde získali 61,7% a umístili se na 5. místě!
A celkovým vyvrcholením byla úloha JU. Tam členové týmu JS Javorník obsadili téměř všechny vítězné příčky   
Pavel Macek a Fritz celou soutěž vyhráli se 68%! Pavel si ale dojel i pro druhé a třetí místo s klisnou Sagarou s výsledkem 65,7% a valachem Kvítkem za 63,4%  A na 5. místě se umístila Lucka Pospíchalová se svou klisničkou Belami, když získaly 61,2%!
Moc všem od srdce gratulujeme!  Je vidět, že se zimní příprava vyplatila. Jezdci a koně na sobě hodně pracovali a to vše probíhalo pod zkušeným dohledem Pavla, který byl schopen nejen vést své svěřence, ale ještě k tomu kvalitně připravit mladé koně a s noblesou je na závodech předvést
Práce se vyplácí a my moc držíme palečky, ať se daří i dál!

Leave Comment