Drezurní závody v Kunčicích přinesly i přes nepřízeň počasí skvělé výsledky!

Sobota 23.6.2018 byla ve znamení dalších drezurních závodů, na kterých tým JS Javorník nemohl chybět. Celkem za JS Javorník startovalo sedm jezdců ve třech úlohách. Než se ale podařilo dojet do dějiště závodů, musela se výprava vypořádat s technickými komplikacemi na přepravníku – na Ivecu se porouchalo kolo. Naštěstí se situaci podařilo v rychlém čase vyřešit a koně i jezdci v pořádku dorazili do Kunčic. 🙂

V úloze DU-A (Z) jsme měli jako vždy nejpočetnější zastoupení – celkem šest koní. Výborně si opět vedla Barča Kavanová s poníkem Maxem, kteří se umístili na druhé pozici. Krásné 4.místo obsadila Anička Peřinová s Tintínem, na 5.místě odjela úlohu Klárka Vydrová s Rikitanem, 12. byla Barča Kavanová tentokrát s poníkem Jankem, 17. dojela Zuzka Vydrová s Le Grandem a 19. byla Kája Rytířová s klisnou Bentley.

Úloha DD (L) měla z JS Javorník pouze jedno zastoupení a tím byla dvojice Anička Peřinová s koněm Tintín, která obsadila 7.místo.

Poslední se jela úloha JU (S), kde za JS Javorník závodili oba manželé Mackovi se svými koňmi. Výhru si odvezl Pavel s koněm Frits K Proto a pro druhé místo si dojel s klisnou Belami Princess. Hanka se Sagarou pak obsadili velmi pěkné 8.místo.

Všem jezdcům i jejich koníkům gratulujeme a přejeme hodně štěstí, hezkého počasí a cestování bez obtíží na další závody! 🙂

Fotky a videa ze závodů zde.

Leave Comment